YURT-DIŞI TURLAR

1. GÜN: İZMİR - İSTANBUL - AMSTERDAM


İzmir Adnan Menderes havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 03.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 2305 sefer sayısı ile 05:00 de İstanbul’a hareket 06:05 de Atatürk havalimanına varış yapılacak aktarmanın ardından Türk Havayolları’nın TK 1951 sefer sayılı uçuşu ile 08.20’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 11.00’ de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam gece turuna (15 Euro) katılabilirler.  Geceleme otelinizde.

2. GÜN: AMSTERDAM


Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Yel değirmeni turu (55 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

3. GÜN: AMSTERDAM


Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge & Brüksel turuna (90 Euro) yada Hollanda Trio & Outlet turuna (90 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını, Brüksel turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumunu panoramik olarak görme fırsatı bulacaksınız. Hollanda Trio turumuzda; Rotterdam, Delft, Den Haag görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

4. GÜN: AMSTERDAM – İSTANBUL - İZMİR


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Türk Havayollarının TK 1958 sefer sayılı uçuşu ile 14.35’ de İstanbul’a uçuş. Saat 19.05’de varış ve yapılacak aktarmanın ardından TK 2340 sefer sayısı ile 21:00 da İzmir’e hareket 22:05 de İzmir Adnan Menderes Havalimanına varış turumuzun sonu.