VİZELER

Vizeler
 

Vize, bir devletin ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesine girebileceğini gösteren bir kayıttır.

Vize alırken hangi belgeler istenir?

Vize başvurusunda istenilen belgeler ülkeden ülkeye ve hatta zamandan zamana büyük değisiklikler gösterebilmektedir.  0 232 487 85 85  nolu danışma hatımızdan bilgi alınması gerekmektedir.


Vize işlerindeki adresiniz

Biletinizi ayarladınız, otel rezervasyonunu yaptırdınız, aracınızı kiraladınız ve havaalanında sizi bekleyecekler, lakin vize alamadınız. İstenen evraklar nedir, davetiye gerekli mi, form nasıl doldurulacak, konsolosluk kalabalıkmış, sabah erken gitmek gerekiyormuş kimi göndermeli

Gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz... Biz bu konuda deneyimli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Zamandan ve paradan tasarruf istiyorsanız, kaliteli, güler yüzlü zamanında ve

Doğru bir hizmet almak istiyorsanız, biz buradayız bekleriz. Vize,Vize işlemleri,Vize başvuruları, Türkiye'nin vize ve otel rezervasyonu sitesi. Konsolosluk işlemleri. Almanya vizesi, Bulgaristan vizesi,(tüm schengen vizesi) Amerika vizesi, Mısır vizesi, Avusturya vizesi gibi dünyanın birçok yerine vize işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz doğru yerdesiniz.

Adres: Menderes Cad No:145/B Şirinyer Buca-İZMİR Tel 0 232 487 85 85