ERATO RENT A CAR

ERATO  Rent A Car Şirketi ile Araç Kiralamak Artık Çok Kolay!

Havalimanı, havaalanı veya şehir merkez ofislerinden günlük rent a car için tek yapmanız gereken 0(232)487 85 85 no’lu rezervasyon merkezi üzerinden  Alış- İade Ofisi ile tarih bilgilerinizi girmek ve akabinde de bütçenize uygun fiyatlarla otomobil seçimi yapmak!

0(232)487 85 85 no’lu rezervasyon merkezi üzerinden ulaşmak istediğinizde araç kiralama ofislerimizden bir yetkilimiz size anında ve hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Bu şekilde rezervasyon yaptırabilir ve ERATO RENT A CAR  firmasına ait bir ofisten aracınızı kolay ve hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Diğer taraftan online form doldurarak da filomuzda yer alan araçlardan dilediğinizi seçebilir ve rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.  İşlemleriniz tamamlandığında e posta ile en kısa sürede araç kiralama bilgileriniz sizlere ulaştırılacaktır. Bu arada kampanya dönemlerimizde normalden çok daha ucuz fiyatlara otomobil kiralayabilirsiniz. Bunun için sitemizi düzenli olarak takip etmeniz yeterli. Zira kampanya dönemlerini kaçırmamanız daha uygun fiyatlardan yararlanmanıza olanak sağlar. Bu da tatilinizi veya iş seyahatinizi daha ekonomik bir hale getirir.  Ödeme kredi kartı ile yapılabilmekte olup, ister online, ister ofiste ödeme imkanı ile sizlere rahat ve kolay bir rezervasyon hizmeti sunulmaktadır.

Son model ve düşük KM’li araçlardan oluşan filosuyla minibüs ve oto kiralama hizmeti sunan ERATO RENT A CAR ’da  bebek koltukları, kar lastikleri ve kar zincirleri tüm ofisimizde mevcuttur. Diğer özel ekipman talepleriniz için de, talebinizi ofis yetkililerimize iletmeniz yeterli. Online kiralamada ise özel ekipman seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu şekilde talepleriniz tarafımızdan karşılanır ve aracınızı belirttiğiniz şekilde teslim alabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz bir konu olursa,  0(232)487 85 85 no’lu rezervasyon merkezi üzerinden bizlere ulaşabilir ve ek bilgi talep edebilirsiniz. Ek olarak sağ üst kısımda yer alan iletişim bölümünden de yazılı olarak yetkililerimize ulaşabilirsiniz. İlgili konularda hızlı bir şekilde dönüş sağlanıyor olacaktır.